28.09.2016
Titulní strana  |  Zprávy  |  Politika  |  Byznys  |  Regiony  |  Komentáře  |  Exkluzivně  |  Sport

Hokejisté Sparty během necelých čtyř minut dali Hradci čtyři góly

Během necelých čtyř minut dostal Hradec Králové čtyři branky
Hokejistům Sparty Praha se podařil husarský kousek. Před nejvyšší domácí návštěvou sezony 10.087 diváků vyhráli nad Hradcem Králové 5:2, ale hlavně skvělým závěrem ve druhé třetině, vstřelili čtyři...
29.prosinec 2015 - 08:04

Po vedoucím gólu  Petra Kumstáta, pak definitivně zničili soupeře čtyři  góly vstřelené během tří minut a 35 vteřin. Přesně do branky mířili  Jan Buchtele, Lukáš Klimek, Robert Sabolič a Miroslav Forman.

Prvnizpravy.cz & SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Jeden z momentů, kdy padla jedna ze čtyř rychle za sebou proměněných branek

Moment těsně před tím než puk prolétl do sítě hradecké branky

Další gól Sparty v hradecké brance

A další branka Sparty je potvrzena

Hradečáci  Jaroslav Kudrna a René Vydarený v závěrečné třetině  jen korigovali na 5:2 pro domácí borce. Sparta vyhrála nad Hradcem Králové posedmé za sebou.

Tipsport extraliga ledního hokeje
Praha 28. prosince 2015

Sparta Praha - Hradec Králové  5:2( 1:0, 4:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Kumstát (Hrbas), 37. Buchtele (Přibyl, Forman), 38. Klimek (Hamilton, Sabolič), 38. Sabolič (Klimek, Hamilton), 40. Forman (Přibyl, Polášek) - 49. Kudrna (Šimánek, Ihnacak), 56. Vydarený (Honejsek, Dej) * Rozhodčí: Polák, R. Svoboda - Lhotský, J. Svoboda * Vyloučení: 4:4 * Využití: 2:2 * Diváci: 10.087 * Třetiny: 1:0, 4:0, 0:2.
Sparta Praha : Pöpperle - Eminger, Polášek, Čajkovský, Švrček, Hrbas, J. Mikuš - Forman, Přibyl, Buchtele - Hamilton, Klimek, Sabolič - M. Procházka, Pech, Kumstát - Netík, Dragoun, A. Kudrna. Trenéři: Jandač a Moták.
Hradec Králové: Kacetl (38. A. Svoboda) - Vydarený, Pláněk, Dietz, Vašíček, K. Pilař, Čáp, Jank - J. Kudrna, T. Knotek, Šimánek - Bednář, Kukumberg, Dej - Honejsek, Ihnacak, Červený - Köhler, Švagrovský, Kopta. Trenéři: Kýhos, T. Martinec a Tvrdík.